Rezultāti

“SUP King Marathon – Salaca 100”

2024. gada PROVIZORISKIE rezultāti

Kopējie rezultāti

PlaceNumberNameSurnameFinish timeTime in distance
166MārisGalenieks17:09:0710:09:07
212JūlijaDoma17:42:0610:42:06
387JannoRütter17:52:4010:52:40
488AntonTimofejev17:53:1810:53:18
552AnsisDobelis18:03:3211:03:32
665MārisZudrags18:15:1211:15:12
754MārtiņšAnsons18:29:3011:29:30
890KaupoÕllek18:36:2211:36:22
983ArnisSeņkāns19:01:3312:01:33
1053RolandsMelbārdis19:19:0912:19:09
1164ImantsDāvidsons19:51:2112:51:21
1213AgnijaBērziņa19:56:5712:56:57
131IlzeOzoliņa20:00:0713:00:07
144EdīteMasaļska20:01:4513:01:45
1571AivisGailītis20:02:5413:02:54
1686AndrisTeteris20:03:1213:03:12
1772EdmundsRačinskis20:04:1013:04:10
1816MartaKāpiņa20:10:5313:10:53
1967AleksejsLasevičs20:12:4613:12:46
2020IevaLiniņa20:14:3413:14:34
21144ViestursKalme20:15:4413:15:44
2268KristapsNīgals20:19:5413:19:54
2389AndriusDirsė20:22:1113:22:11
2469ValtersTauriņš20:23:5613:23:56
2514LāsmaMekša20:27:5513:27:55
26175ArnisGrantiņš20:32:0713:32:07
2751VladislavSajenko20:34:5413:34:54
2877KASPARSBERKMANIS20:39:0113:39:01
29149ReinisRešetins20:42:0213:42:02
3080GatisAndersons20:44:5513:44:55
3173JānisBrauns20:53:5313:53:53
32162YURYKHRABROV20:53:5413:53:54
3393GintsTrušelis20:57:3213:57:32
3459AndrisSiksnis21:08:3714:08:37
3582KĀRLISAPINIS21:09:3314:09:33
3684IļjaSinagins21:09:3914:09:39
3719EvelinaŽičkienė21:09:4714:09:47
38168MiksVītols21:10:3914:10:39
3976VadimsPetrovs21:11:2114:11:21
4061AndrisSiksnis21:13:1314:13:13
4179GundarsBlūms21:14:1814:14:18
4263EduardsVitmanis21:15:5814:15:58
433BaibaĪvāne21:20:0614:20:06
4485UģisŠulcs21:27:4214:27:42
45122SolveigaPone21:29:0714:29:07
46140VilnisBekmanis21:42:2214:42:22
4770ArvisNāckalns21:42:5614:42:56
482RitaSpigēna21:47:2614:47:26
4955AtvarsSpigēns21:47:2814:47:28
50115ElīnaDimza21:50:5314:50:53
5162MārtiņšBelickis21:50:5714:50:57
52116IneseOtomere21:51:1314:51:13
53156KasparsKlefelds21:52:5814:52:58
54167EdgarsStrauss21:54:1114:54:11
55142KristapsKuplais21:54:3714:54:37
56186Team AndrejsalaĢirts Skujāns / Eduars Skuja / Linda Štēra / Kaspars Zlidnis / Helmuts Kleins / Ivo Jozus21:59:1314:59:13
5715KristīnePersidska22:00:5315:00:53
5881DainisPersidskis22:00:5415:00:54
59181DarītājiElina Skulte/Rolands Kanapolis22:03:1615:03:16
60180Rīt no RītaArtūrs / Liene22:08:1915:08:19
6156JevgenijsBaklanovs22:08:2215:08:22
62164JurģisVašuks22:16:1215:16:12
63165RihardsVašuks22:16:1315:16:13
64101LīgaLēmane22:28:0115:28:01
6560AigarsSildars22:28:1115:25:50
66182LOVE 2.0Elīna Gobiņa/Kristaps Gobiņš22:28:5415:28:54
67145ArtūrsGerasimovs22:46:1915:46:19
68146KārlisMartinsons22:46:5415:46:54
69148AndrisGrāpēns22:47:4815:47:48
70119MontaCaunīte22:51:2615:51:26
71113AnželikaMiezīte22:51:3015:51:30
72157JurisMedvids22:52:2715:52:27
73155SaulisSkabeikis22:53:2015:53:20
74104ILZETOMIŅA-STARE22:58:0615:58:06
75107EvijaPlīruma22:59:4215:59:42
76114GunitaMiteniece23:01:5316:01:53
77151GatisKriuliņš23:02:5016:02:50
78185Piedzīvojumi.lvMārtiņš Ēķis / Raimonds Šūpulnieks23:05:4316:05:43
79152MārtiņšKlefelds23:06:3016:06:30
80150ĒriksCēris23:08:2716:08:27
81110IngaMežale23:08:3216:08:32
82154PeterisBrosovs23:25:2516:25:25
8310SvetlanaRudzīte23:26:1216:26:12
84166JānisOzoliņš23:41:4116:41:41
85121ŽannaMatvijuka23:41:4316:41:43
86159GintsKarlsons23:50:2116:50:21
87117SanitaKarlsone23:50:4216:50:42
887ArtaKrūze00:07:2617:07:26
89163AndrisZvejnieks00:09:3217:09:32
90120AndraZvejniece00:09:3517:09:35
91161ArtūrsJansons00:19:1517:19:15
92160AigarsKalējs00:20:0017:20:00
93112ElvitaAlksne00:20:1817:20:18
94183MarkoEvita Evelīna Rozenšteine / Gustavs Bērziņš00:20:1617:20:16
95169JānisRomāns00:26:4717:26:47
96172JānisSpravnieks00:26:4717:26:47
97187Stresa navBaiba Zvaigznīte / Aigars Belasovs02:00:5919:00:59
98184Slīpie kaujas čiekuriĢirts Vīķelis / Kasparas Vegeris / Didzis Eglitis / Helvids Skeltons02:01:5819:01:58
9911DaceValdmaneDNFDNF
10017IlvijaBoreikoDNFDNF
1018LigitaVeisbārdeDNFDNF
1026MarikaKristapsoneDNFDNF
1039RasaReinaldeDNFDNF
10491CharlesBourrierDNFDNF
105173IvoStranteDNFDNF
10657JānisKaniņšDNFDNF
10778JānisLeščinskisDNFDNF
108123AnastasijaZemdliauskaiteDNFDNF
109105BaibaGrāvereDNFDNF
110111GunaGavareDNFDNF
111106KarīnaSuharevskaDNFDNF
112102MadaraEglīteDNFDNF
113103MāraPētersoneDNFDNF
114108RitaSkujens SkujinaDNFDNF
115118ViktorijaČaginaDNFDNF
116171alvisVitolsDNFDNF
117170AndrisTimuškaDNFDNF
118143JānisLejnieksDNFDNF
119147LinardsRazgalisDNFDNF
120153MadarsMediniksDNFDNF
121200Arita Etmane/Kristiāna TreigūteDNFDNF

Sporta klase – sievietes

PlaceNumberNameSurnameFinish timeTime in distance
112JūlijaDoma17:42:0610:42:06
213AgnijaBērziņa19:56:5712:56:57
31IlzeOzoliņa20:00:0713:00:07
44EdīteMasaļska20:01:4513:01:45
516MartaKāpiņa20:10:5313:10:53
620Ieva Liniņa20:14:3413:14:34
714LāsmaMekša20:27:5513:27:55
819EvelinaŽičkienė21:09:4714:09:47
93BaibaĪvāne21:20:0614:20:06
102RitaSpigēna21:47:2614:47:26
1115KristīnePersidska22:00:5315:00:54
1210SvetlanaRudzīte23:26:1216:26:12
137ArtaKrūze00:07:2617:07:26
1411DaceValdmaneDNFDNF
1517IlvijaBoreikoDNFDNF
168LigitaVeisbārdeDNFDNF
176MarikaKristapsoneDNFDNF
189RasaReinaldeDNFDNF

Sporta klase – vīrieši

PlaceNumberNameSurnameFinish timeTime in distance
166MārisGalenieks17:09:0710:09:07
287JannoRütter17:52:4010:52:40
388AntonTimofejev17:53:1810:53:18
452AnsisDobelis18:03:3211:03:32
565MārisZudrags18:15:1211:15:12
654MārtiņšAnsons18:29:3011:29:30
790KaupoÕllek18:36:2211:36:22
883ArnisSeņkāns19:01:3312:01:33
953RolandsMelbārdis19:19:0912:19:09
1064ImantsDāvidsons19:51:2112:51:21
1171AivisGailītis20:02:5413:02:54
1286AndrisTeteris20:03:1213:03:12
1372EdmundsRačinskis20:04:1013:04:10
1467AleksejsLasevičs20:12:4613:12:46
1568KristapsNīgals20:19:5413:19:54
1689AndriusDirsė20:22:1113:22:11
1769ValtersTauriņš20:23:5613:23:56
1851VladislavSajenko20:34:5413:34:54
1977KASPARSBERKMANIS20:39:0113:39:01
2080GatisAndersons20:44:5513:44:55
2173JānisBrauns20:53:5313:53:53
2293Gints Trušelis20:57:3213:57:32
2359AndrisSiksnis21:08:3714:08:37
2482KĀRLISAPINIS21:09:3314:09:33
2584IļjaSinagins21:09:3914:09:39
2676VadimsPetrovs21:11:2114:11:21
2761AndrisSiksnis21:13:1314:13:13
2879GundarsBlūms21:14:1814:14:18
2963EduardsVitmanis21:15:5814:15:58
3085UģisŠulcs21:27:4214:27:42
3170ArvisNāckalns21:42:5614:42:56
3255AtvarsSpigēns21:47:2814:47:28
3362MārtiņšBelickis21:50:5714:50:57
3481DainisPersidskis22:00:5415:00:54
3556JevgenijsBaklanovs22:08:2215:08:22
3660AigarsSildars22:28:1115:25:50
3791CharlesBourrierDNFDNF
38173IvoStranteDNFDNF
3957JānisKaniņšDNFDNF
4078JānisLeščinskisDNFDNF

Piepūšamo SUP dēļu klase – sievietes TOP3

PlaceNumberNameSurnameFinish timeTime in distance
11IlzeOzoliņa20:00:0713:00:07
24EdīteMasaļska20:01:4513:01:45
316MartaKāpiņa20:10:5313:10:53

Piepūšamo SUP dēļu klase – vīrieši TOP3

PlaceNumberNameSurnameFinish timeTime in distance
152AnsisDobelis18:03:3211:03:32
265MārisZudrags18:15:1211:15:12
354MārtiņšAnsons18:29:3011:29:30

Tautas klase – sievietes

PlaceNumberNameSurnameFinish timeTime in distance
1122SolveigaPone21:29:0714:29:07
2115ElīnaDimza21:50:5314:50:53
3116IneseOtomere21:51:1314:51:13
4101LīgaLēmane22:28:0115:28:01
5119MontaCaunīte22:51:2615:51:26
6113AnželikaMiezīte22:51:3015:51:30
7104ILZETOMIŅA-STARE22:58:0615:58:06
9107EvijaPlīruma22:59:4215:59:42
9114GunitaMiteniece23:01:5316:01:53
10110IngaMežale23:08:3216:08:32
11121ŽannaMatvijuka23:41:4316:41:43
12117SanitaKarlsone23:50:4216:50:42
13120AndraZvejniece00:09:3517:09:35
14112ElvitaAlksne00:20:1817:20:18
15123AnastasijaZemdliauskaiteDNFDNF
16105BaibaGrāvereDNFDNF
17111GunaGavareDNFDNF
18106KarīnaSuharevskaDNFDNF
19102MadaraEglīteDNFDNF
20103MāraPētersoneDNFDNF
21108RitaSkujens SkujinaDNFDNF
22118ViktorijaČaginaDNFDNF

Tautas klase – vīrieši

PlaceNumberNameSurnameFinish timeTime in distance
1144ViestursKalme20:15:4413:15:44
2175ArnisGrantiņš20:32:0713:32:07
3149ReinisRešetins20:42:0213:42:02
4162YURYKHRABROV20:53:5413:53:54
5168MiksVītols21:10:3914:10:39
6140VilnisBekmanis21:42:2214:42:22
7156KasparsKlefelds21:52:5814:52:58
8167EdgarsStrauss21:54:1114:54:11
9142KristapsKuplais21:54:3714:54:37
10164JurģisVašuks22:16:1215:16:12
11165RihardsVašuks22:16:1315:16:13
12145ArtūrsGerasimovs22:46:1915:46:19
13146KārlisMartinsons22:46:5415:46:54
14148AndrisGrāpēns22:47:4815:47:48
15157JurisMedvids22:52:2715:52:27
16155SaulisSkabeikis22:53:2015:53:20
17151GatisKriuliņš23:02:5016:02:50
18152MārtiņšKlefelds23:06:3016:06:30
19150ĒriksCēris23:08:2716:08:27
20154PeterisBrosovs23:25:2516:25:25
21166JānisOzoliņš23:41:4116:41:41
22159GintsKarlsons23:50:2116:50:21
23163AndrisZvejnieks00:09:3217:09:32
24161ArtūrsJansons00:19:1517:19:15
25160AigarsKalējs00:20:0017:20:00
26169JānisRomāns00:26:4717:26:47
27172JānisSpravnieks00:26:4717:26:47
28171alvisVitolsDNFDNF
29170AndrisTimuškaDNFDNF
30143JānisLejnieksDNFDNF
31147LinardsRazgalisDNFDNF
32153MadarsMediniksDNFDNF

Komandu klase

PlaceNumberTeam nameTeam membersFinish timeTime in distance
1186Team AndrejsalaĢirts Skujāns / Eduars Skuja / Linda Štēra / Kaspars Zlidnis / Helmuts Kleins / Ivo Jozus21:59:1314:59:13
2181DarītājiElina Skulte/Rolands Kanapolis22:03:1615:03:16
3180Rīt no RītaArtūrs / Liene22:08:1915:08:19
4182LOVE 2.0Elīna Gobiņa/Kristaps Gobiņš22:28:5415:28:54
5185Piedzīvojumi.lvMārtiņš Ēķis / Raimonds Šūpulnieks23:05:4316:05:43
6183MarkoEvita Evelīna Rozenšteine / Gustavs Bērziņš00:20:1617:20:16
7187Stresa navBaiba Zvaigznīte / Aigars Belasovs02:00:5919:00:59
8184Slīpie kaujas čiekuriĢirts Vīķelis / Kasparas Vegeris / Didzis Eglitis / Helvids Skeltons02:01:5819:01:58